1 zł
2 600 000 zł

SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)

Apparition irréelle de la Muse

sygn. p.d.
litografia barwna (e.a)
63.5x51.5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nierealne pojawienie się Muzy

litografia barwna/papier, 78 x 56 cm (w świetle passe-partout)
u dołu ołówkiem: `E.A. "Apparition irreel de la Muse" W. Siudmak`

Estymacja: 2 000 - 3 500 zł

Tristan i Izolda, 1979

litografia barwna, papier;
55,5 x 41 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: W.SIUDMAK / 1979. (ołówkiem);
napis. l. d.: 21/200; śr. d.: "Tristan et Iseut" oraz dedykacja p. d. (pod datą): Pour René Peynal (

Moment bez d¼więku

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak

Ziemia ofiarująca swe skarby

litografia barwna/papier, 80 x 60 cm (arkusz), 70 x 53 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `W. SIUDMAK`, w l.d.: `E.A.`, śr. d.: `La Terre Offrant ses Joyaux`

Estymacja: 3 000 - 4 000

Moja ziemia, 2000

litografia, papier,
50 x 65 cm (całość),
44 x 33 cm (odbitka kamienia);
sygn. p. d.: W SIUDMAK/2000, l. d.: 349/350, śr. d.: "Ma Terre"

Wstęga szczęścia

litografia
38 x 28 cm

Spirala życia

litografia
38 x 28 cm

Para, 2001

rysunek, ołówek, papier,
48,5 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK Pris 01.2001 Version II

L`Espoir, 1981

litografia barwna, papier,
85 x 61 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK; nakład l.d.: 134/250 oraz tytuł pracy (ołówkiem): "L`Espoir"

Moja ziemia, 2000

litografia, papier, 349/350,
50 x 65 cm (całość),
sygn. i dat. p.d.: W SIUDMAK/2000,
l. d.: 349/350, śr. d.: "Ma Terre"

Moja ziemia, 2000

litografia, papier, 349/350,
50 x 65 cm (całość),
44 x 33 cm (odbitka kamienia); sygn. i dat. p.d.: W SIUDMAK/2000,

L`Empereur du sixičme sens

litografia barwna, papier,
80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK; nr odbitki.: 77/120; tytuł pracy
(ołówkiem) pośrodku: "L`Empereur du sixičme sens"

L`Espoir, 1981

litografia barwna, papier,
85 x 61 cm (arkusz);

L`Eclosion d`une Etoile

serigrafia, papier,
89,5 x 62,5 cm (arkusz);
sygn. p.d.: W. SIUDMAK (ołówkiem);
nakład l.d.: 82/135 (ołówkiem)

L`Espoir, 1981

litografia barwna, papier, 85 x 60 cm (arkusz);
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK 1981; nakład l.d.: 33/250 oraz u dołu tytuł pracy (ołówkiem)

Tristan et Iscut, 1979

Litografia
wym.: 550 x 410 mm
sygn. oł. p.d.: W. Siudmak 1979; śr.d. tytuł
poniżej dedykacja autorska
odbitka nr 23/200.

L`Eclosion d`une Etoile

serigrafia, papier
89,5 x 62,5 cm (arkusz)

APPARITION IRREALE DE LA MUSE, 1997

litografia,
72 x 53 cm
u dołu, ołówkiem, sygnatura "W. SIUDMAK" (po prawej), tytuł pracy oraz "EA." (odbitka autorska).
Po prawej u dołu dedykacja odręczna, datowana 3 maja 1997 i podpisana "Wojtek"

Tristan et Iseut, 1979

litografia barwna, papier,
55,5 x 41 cm (odcisk płyty);
numer. l. d.: 23/200 (ołówkiem); opisany u dołu: "Tristan et Iseut" (ołówkiem);
dedykacja p. d. pod datą: Pour Monsieur Alain Peyrefitte

liczba obiektów: 149