ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)
Montmarte Rue Norvins, 1985 r.
olej/płyta, 18,5 x 23,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: `W. Zakrzewski 1985`
opisany na odwrociu: `W. Zakrzewski 1985 | MONTMARTE | RUE NORVINS| 19 x 24 `
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
46,5 x 61 cm
sygn. i dat. p. d.: 1976 W. Zakrzewski
olej, płótno;
61,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W.ZAKRZEWSKI 1963 dalej końcówką pędzla napis: 58
na odwrocie martwa natura z dwoma różami w wazonie
olej/płótno, 56 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `W. Zakrzewski | 1964`
ODWROCIE: opis autorski - `W Zakrzewski 1964 | RUE BOUDREAU | Pars | OPERA | 55 X 46`
olej, płótno, 46 x 61 cm
sygn. i dat. u dołu: W. Zakrzewski 1969
KUNSTHISTORISCHES MUSEUM W WIEDNIU, 1958
Olej, karton naklejony na sklejkę; 33,5 x 62 cm
Sygnowany p.d. W. ZAKRZEWSKI 1952 | Kunsthistorisches Museum
Olej, płótno; 33 x 41 cm
Sygnowany l.d.: Wł. ZAKRZEWSKI
Sygnowany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI 1980 | PARIS | PONT NEUF | Drogiej | Iwonce od Lili i Włodka Zakrzewskich | 18. VIII. 1980 Warszawa
akwaforta, 15,5 x 13,8 cm na arkuszu 25 x 18 cm, sygnowana ołówkiem pod płytą "ryt [ował] Zakrzewski" oraz tytuł pracy i technika.
Widok z Paryża - Bulwar Raspail, 1981 r.
olej/płótno, 20,5 x 27 cm
sygnowany i datowany u dołu: `W Zakrzewski 1981`
opisany na odwrociu: `W. Zakrzewski 1981 | Paris | BD Raspail`
Porównaj:
Zakrzewski, Raffaele de Grada, Grafica e arte Bergamo, Bergamo 1987, s. 91.
Estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Widok z Paryża - Pont Des Arts, 1981 r.
olej/płótno, 19,5 x 27 cm
datowany l.d.:` 1981` oraz sygnowany p.d.: `W. Zakrzewski`
opisany na odwrociu: `W. Zakrzewski | 1981 19x27 | PONT DES ARTS | PARIS`
Estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Sopot zimą (praca w 4 częściach), 2013
olej lub akryl/płótno, 13-17x13x22 cm
Estymacja: 3600 - 4400 zł
Krakowskie Przedmieście, 1976 r.
olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany u dołu: `76` W. Zakrzewski`
opisany na odwrociu: W. ZAKRZEWSKI 1976 WARSZAWA KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE [...]`
Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
olej na kartonie, 33 x 43 cm,
sygnowany l.d. "W. Zakrzewski 73".
olej/płótno, 72,5 x 54 cm
sygnowany p.d.: `W. Zakrzewski`
opisany na odwrociu
Estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Krakowskie Przedmieście, 1971 r.
olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany l.d.: `ZAKRZEWSKI`
opisany na odwrociu: `W. ZAKRZEWSKI 1971 | WARSZAWA | KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE`
Estymacja: 12 000 - 15 000 zł
ALEJA PRZYJAŹNI W KRAKOWIE, 1966
Olej, płótno; 60 x 81 cm
Sygnowany śr. d: W. Zakrzewski, p.d.: 1966; na odwrocie: W. Zakrzewski 1966 | Aleja Przyjaźni Kraków
Rzym - Trastevere Piazza Sant`Egidio, 1965
olej, płótno, 45 x 60 cm
sygn. u dołu: W. ZAKRZEWSKI 1965
opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI/ 1965/ ROMA/ TRESTEVERE/ PIATZA S. EGIDO/ 45 x 60,
oraz czerwona liczba 25 w kółku
Schody hiszpańskie w Rzymie, 1958
olej, płótno; 47 x 62 cm
sygn. p.d. W. Zakrzewski 1958