OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
serigrafia barwna, papier; ed. 1/25
82x58,5 cm
sygnowany l.d. "EA 1/25", p.d. "Olbiński"
cena wywoławcza: Wykup abonament
inkografia, I/XX, 60 x 42 cm, sygn.
litografia, papier, 76 x 61 cm,
sygn. p.d.: Olbinski odbitka: 274/350
inkografia, papier, 89 x 63,5 cm (99 x 69 cm arkusz),
sygn. l.d.: pieczęcią wodną oraz 3/10, sygn. ołówkiem pod płytą p.d.: Olbiński
akryl/płótno, 43,5 x 33,5 cm
sygnowany p.d.: 'olbinski'
akryl, płótno, 52,5 x 42 cm
sygnowany p.d.: Olbiński
akryl, karton
41,5 x 34 cm
sygn. l.d.: Olbiński
Obraz posiada certyfikat autentyczności wystawiony przez autora, z nr. kat. obrazu (2102).
SUPERIORITY OF CONSEQUENCES, 2008
akryl, płótno
46 x 38 cm
sygn. l.d.: Olbiński
inkografia/papier, 30 x 23 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Olbiński', opisany l.d.: '17/100'
serigrafia, papier, 1/3 A.P., 49,5 x 54,3 cm (w świetle oprawy), 68,2 x 71,8 cm (w oprawie), sygn. p.d.
Kobieta na tle Łazienek Królewskich w Warszawie
akryl, płótno; 80 x 54 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.
litografia barwna, papier, 79 x 57,5 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński oraz opis. l. d.: 347/350
litografia barwna, papier, 72 x 55 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński oraz opis. l. d.: 274/350
serigrafia, papier; 60 x 62 cm (w świetle passe-partout)
edycja autorska; sygnowany w obrębie kompozycji l.d.: "Olbiński", p.d.: "Olbiński", opisany l.d.: "E/A 1/3"
serigrafia, papier, edycja 17/20; 25 x 25 cm
sygnowany p.d.: "Olbiński", l.d.: autorska sucha pieczęć
album: edycja 33/150, sygnowany: "Olbiński"
bez tytułu (szkic do obrazu), 2017
ołówek, papier; 45 x 32 cm
sygnowany l.d. "Olbiński 2017"
litografia barwna, papier, 72 × 57,5 cm (zadruk), 83 × 67 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d. Olbiński; p. d.: 277/350
litografia barwna, papier, 57,5 × 55,5 cm (zadruk), 68,5 × 66 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński oraz. l. d.: 267/350
litografia barwna, papier, 91 × 63 cm (zadruk), 102 × 72 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński, oraz. l. d.: 93/350
rysunek/print, sygnatura, 35x32 cm