GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
olej/deska, 16 x 21 cm
sygnowany p. d.: `L. Gędłek Wien`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno dublowane,
80 x 61 cm
sygnowany i datowany l. d.: "L. Gędłek 74"
olej, deska, 41.8 x 68.5 cm
sygnowany l.d.: L Gedłek. Wien 1880
Na odwrocie nalepka (druk, atrament) o treści: L`ÉTRIER BELGE SOCIÉTÉ COOPERATIVE | 19. Avenue Vanden Elschen, BRUXELLES | Exposition l`Art et l`Équitation | du 9 mai au 1er juin 1936 | No 162 | Auteur: L. Gedlek Huile | Titre de l`oeuvre: Chevaux a l`Abreuvoir | XIX | Preteur : M. Chiode (?) Behaegel - | 59. av. De la Toison d`or. Bruxelle. Ponadto ślad po innej, niezachowanej, nalepce; napis ołówkiem: 354; nieczytelny owalny stempel.
olej, płótno,
37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Na odwrocie w okienku dublału widoczny tytuł obrazu na oryginalnym płótnie: Lustige Schlittenfahrt.
olej, deska
18,5 x 40,5 cm
sygn. p.d. L.Gędłek Wien
olej, płótno
69 x 120 cm
sygn. p. d.: L Gędłek Wien
po konserwacji
olej, płótno
67 x 120 cm;
sygn. l. d.: L. Gedlek - Wien
olej, płótno,
37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Na odwrocie w okienku dublażu widoczny tytuł obrazu na oryginalnym płotnie: Lustige Schlittenfahrt.
olej, płótno,
37 x 58 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek. Wien
Na odwrocie w okienku dublażu widoczny tytuł obrazu na oryginalnym płótnie: Lustige Schlittenfahrt.
olej, deska
36,5 x 56,5 cm;
sygn. p.d.: L. Gędłek Wien
olej/deska, 41 x 61 cm
sygnowany p. d.: `L Gędłek | Wien`
na odwrocie oraz naklejka ze składów przyborów malarskich w Wiedniu
olej/płótno, 68,5 x 119,5 cm
sygnowany p. d.: `L. Gędłek | Vienna`
Pożar w oddali !, lata 1880 - 1900
olej, płótno,
58 x 100 cm
sygnowany p.d.: L Gędłek. Wien
olej/płótno, 66 x 85 cm
sygnowany p. d.: `L. Gędłek`
olej, płótno naklejone na tekturę, 37 x 55 cm
sygn. l.d.: L. Gędłek
olej, deska,
31.2 x 23 cm
sygnowany l.d.: L Gędłek. Wien. 1879-