GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
akwarela, tektura, 35 x 50 cm,
sygn. p.d.: S. Gibiński
Na odwrocie pieczęć magazynu materiałów malarskich R. Aleksandrowicz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
akwarela, papier/tektura
35x50 cm
Akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: S.Gibiński
akwarela, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Gibiński
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
49 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
akwarela, papier, 48 × 67 cm
w świetle passe-partout
sygn. l. d.: S.Gibiński
akwarela/papier, 64 x 97,3 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: `S. Gibiński`
Akwarela, gwasz, tektura; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: S.Gibiński
Na odwrocie pieczęć owalna: MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH | R. ALEKSANDROWICZ | KRAKÓW BASZTOWA 11
akwarela, papier, 32 x 48 cm,
sygn. l.d.: S. Gibiński
akwarela/papier, 50 x 67 cm (w świetle oprawy)
sygnowany śr.d.: `S. Gibiński`
Estymacja: 7 000 - 9 000 zł
akwarela, papier; 34 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
akwarela, papier, 33,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
sygn. l. d.: S. Gibiński
akwarela, papier, 60 x 45 cm, sygn. p.d.: S. Gibiński