LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
gwasz, płyta; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. LACHUR 88
na odwrocie opis: WESELE / ROK 1984 / mal. ZLachur
w załączniku kopia certyfikatu od autora
cena wywoławcza: Wykup abonament
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Olej, technika własna, sklejka, 41 x 37,5 cm
Sygnowany p.d.: ZLACHUR; sygnowany i opisany na odwrocie
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
MIŁOŚĆ z cyklu POTĘGA MIŁOŚCI, 1993
Olej, technika własna, sklejka; 90 x 55 cm
sygnowany p.d.: ZLACHUR 93, sygnowany i opisany na odwrocie
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
akwarela, gwasz, papier, wym. 34 x 49 cm w świetle passe partout,
sygn. na odwrocie p.d.: Z. Lachur malował 2006.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Olej, technika własna; płyta pilśniowa; 84 x 64 cm
Sygnowany p.d.: Z.Lachur; na odwrocie: -ORKIESTRA- | rok 1996-97 | mal ZLachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej, płyta, 78 × 60 cm
sygn. p. d.: Z. LACHUR
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
akwarela, gwasz, papier; 25 x 33 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: ZLachur
sygnowana po prawej stronie u dołu: Z Lachu
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, gwasz na kartonie, 29 x 37 cm, sygnowany na odwrocie "Piotrowi- Zdzisek".
Dar osoby prywatnej.
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, piórko, pędzel, karton, 11,4 x 8,2 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, pilśnia; 3 x (76 x 56 cm)
Sygnowane p.d.: Z LACHUR; sygnowane i opisane na odwrocie
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
olej/płyta, 78 x 68 cm
sygnowany l.d.: `Z LACHUR`
opisany autorsko na odwrociu: `mal. | Z. Lachur | 2003`
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tusz, pędzel, papier, 29 x 16,7 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
tech. mieszana / papier, 36,5 x 35 cm, sygn.
darczyńca anonimowy
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, papier; 29,5 x 21
Sygnowany l.d.: Z Lachur 2001
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, karton; 29,5 x 20,5 cm
Sygnowany śr. d.: Z Lachur
Na odwrocie: Z cyklu | Twarze Całego Świata | rys. Z. Lachur | 2007
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Ołówek, papier; 21,5 x 31,5 cm
Sygnowany p.d.: Niezwykle utalentowanej | Ewie Starzeńskiej | rys. Z. Lachur | 26 XII 93
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, papier; 42 x 29,5 cm
U dołu nieczytelny napis
Sygnowany na odwrocie: JEZUS | CHRYSUS | mal | Z Lachur
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)
Technika własna, papier; 35 x 50 cm
Sygnowany długopisem p.d.: Z Lachur | 2006-7; na odwrocie: Tyle Świętości | Życia Przyrody akt | 10 VII. 2007 BÓG | Spódnica kuleje razem | z kulejącą NOGĄ
LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)