KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Pastel, tektura, 69 x 98 cm,
sygn. l.d.: Kidoń 1943
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, tektura; 63 x 49 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kidoń - Zakopane 1927
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej/tektura, 53 x 40 cm
sygnowany p.d.: `Kidoń`
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
Portret dziewczyny w stroju huculskim, 1937
pastel, tektura, 64 x 47,5 cm
sygn. p.d.: Kidoń / Jamna / 1937
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, tektura, 48,5 x 38,5 cm;
sygn. p. g.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, papier; 63 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
sygn. p. d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, papier, 49,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej/tektura, 65,5 x 50 cm
sygnowany l.d.: `Kidoń`
Estymacja 45 000 - 60 000 zł
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, tektura; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Kidoń III | 1929
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
sygn. p. g.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej/tektura, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany d. śr.: `Kidoń III | 1929`
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
sygn. p. g.: Kidoń