CIEŚLEWSKI Tadeusz (ojciec) (1870-1956)
Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwarela, ołówek/papier, 22,5 x 33 cm (w świete passe-partout)
sygnowany p.d.: 'T. Cieślewski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 67 x 35,5 cm
WIDOK NA ULICĘ FRETA Z KOŚCIOŁEM PAULINÓW W WARSZAWIE
Olej, płótno; 56 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: T. Cieślewski
Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie
akwarela, papier, 41 x 23 w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: T. Cieślewski
akwarela, ołówek/papier, 24 x 33 cm (w świetle passe-partout)
akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany p.d.: 'T.Cieślewski'
akwarela, ołówek/papier, 18 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
Widok na kościół św. Anny w Warszawie, 1936
akwarela, tusz, papier; 32 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. Cieślewski / 1936
akwarela, ołówek, papier,
24 × 16,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: T. Cieślewski
Pałac na Wodzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie
akwarela, gwasz, papier, 66 x 34 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: T. Cieślewski
akwarela, ołówek/papier, 27 x 35,5 cm
sygnowany p.d.: `T. Cieślewski`
Schody kościoła św. Krzyża w Warszawie
akwarela, ołówek/papier,40 x 50 cm (w świetle passe-partout)
akwarela/papier, 31 x 38,5 cm
sygnowany p.d.: `T.Cieślewski`
na odwrociu fragmentarycznie zachowane dwie papierowe naklejki wystawowe
- Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Warszawa, 1934
akwarela, ołówek, papier, 25 × 36 cm
sygn. p. d.: T.Cieślewski
Widok na kościół św. Anny, 1936 r.
akwarela, tusz/papier, 31 x 15 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'T. Cieślewski | 1936'
akwarela, ołówek/papier, 35 x 24,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i opisany p.d.: 'T. Cieślewski | Kazimierz'
KOŚCIÓŁ MARIACKI NA NOWYM MIEŚCIE W WARSZAWIE, ok. 1920
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 44 x 24 cm
Sygnowany p.d.: T.Cieślewski
Warszawa Nowe Miasto - Widok na kościoły OO. Dominikanów i Paulinów, 1929
akwaforta, papier; 20,5 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: 1929 T. Cieślewski syn in. del et Sc.
Ilustracja do książki Artura Oppmana - Or-Ota - "Pieśń o rynku i zaułkach", Warszawa 1931.