DOMARADZKI Stefan (1897 - 1983)
Pejzaż z zachmurzonym niebem, 1949 r.
olej/papier, 20 x 25 cm
sygnowany i datowany l. d.: `S. De Domaradzki 1949`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 9,5 x 14 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Domaradzki 1928`
na odwrocie papierowa naklejka: `Autor Domaradzki Stefan | Tytuł Notatka X | Data 16. LUT. 1933 | 17. MARZ. 1933
olej, płotno, 65 x 99,5 cm;
sygn. l.d.: S. Domaradzki. Porzecze. 1937.
olej na tekturze, 24 x 37,4 cm,
sygnowany l.d. "S. Domaradzki"
olej, płótno; 37 x 78 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Domaradzki 1943 rok.
Pejzaż zimowy - Korzeniste, 1923 r.
olej/karton naklejony na tekturę,
47 x 60 cm
sygnowany l. d.: `S. Domaradzki. Korzeniste. 1923.`
olej, płótno,
25 x 35 cm;
sygn. l.d.: S. Domaradzki 1937.
Olej, karton; 9,2 x 14,5 cm
Sygnatura wyryta w mokrej masie malarskiej l. d.: S. Domaradzk. Burgweide (?) 1944.
Na odwrocie dedykacja: Od Jaremków | Olsztyn | 16. III. 49 r.
olej, płótno; 54 x 65,3 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: S. de Domaradzki
Olej, tektura; 49,7 x 69,6 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: S. Domaradzki, 1942.
Pejzaż ze snopkami zboża - Po żniwach, 1930
olej, tektura,
21 x 42 cm
sygnowany l.d.: S. Domaradzki - Walesnica. (?) 1930.
Na odwrocie stempel pracowni ramiarskiej: Polska Sp. Pozłotników | Sp. z org. odpow. | Warszawa, Jasna 13?15 | Tel. 251-61.
olej, tektura, 39 x 62 cm; sygn. l.d.: S. de Domaradzki Cannes 1929
olej, tektura, 27,5 x 49 cm;
sygn. l.d.: S. Domaradzki 1943
Olej, płótno naklejone na tekturę; 13,4 x 23,5 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: S. Domaradzki 1930
Olej, tektura, 16,2 x 19 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: S. Domaradzki 1924
olej na tekturze, 46 x 61 cm,
sygn. l.d. "S.Domaradzki, Korzeniste 1925"
olej, płótno dublowane; 32,5 x 25,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: S.Domaradzki 1916-26