GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej/płótno, 70 x 115 cm
sygnowany l. d.: `JGrubiński`
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej na płótnie, 70 x 115 cm,
sygnowany l.d. "JGrubiński"
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno; 64,2 x 102 cm
Sygnowany l. d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
KRAJOBRAZ O ZACHODZIE, ok. 1910
olej, płótno,
74 x 95.5 cm
sygnowany l.d.: J Grubiński (inicjały wiązane)
Na odwrocie, na krosnach okrągła pieczęć lakowa z Orłem w koronie i częściowo zachowanym napisem: ...OMISARIAT RZźDU... ST. WARSZAWĘ
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej/płótno, 69 x 104 cm
sygnowany l. d.: `J. Grubiński`
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 69 x 109 cm;
sygn. l.d.: J. Grubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej/płótno, 50 x 71,5 cm
sygnowany l. d.: `JGrubiński`
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Olej, płótno; 102 x 151 cm
Sygnowany p. d.: J. Grubiński
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem:
Sprzedałem panu Wilkońskiemu |
obraz olejny autorstwa |
J. Grubińskiego |
pt. "Las zimą" |
należność całkowitą |
otrzymałem |
21/IV. 48 r. |
[podpis nieczytelny]
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
olej, płótno, 68 x 110 cm;
sygn. p.d.: JGrubiński
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)