BANASZEWSKI Roman (1932 - 2021)
litografia 35/80,
46 x 64 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia 5/80,
62 x 45 cm,
sygn.
Kolaż na sklejce 35,5 x 78,5 cm
Sygnowany p.d. - "R. Banaszewski 1959"
technika mieszana, 60 x 70 cm
sygn. p.d., 1999
technika mieszana, wym.: 60 x 70 cm
sygn. p.d.: R. Banaszewski 99
1997 r.
Technika mieszana na tekturze 53 x 73 cm
Sygnowany l.d. - "R. Banaszewski 97"