GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura, 36 x 28,5 cm,
sygn. na odwrocie: St.Gałek
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno; 60 x 70 cm
sygn. p.d. SGAŁEK/ 1939
Estymacja: 12000-14000 PLN
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, płótno; 97 x 79 cm
Sygnowany p.d.:STANISŁAW GAŁEK
Na odwrocie na krosnach 2 nalepki wystawowe: warszawskiej Zachęty z tytułem obrazu Jabłoń kwitnąca i datą 28.10.1928; CBWA w Zakopanem z tytułem Jabłoń i datą 30.05.1951.
Obraz wymieniony w katalogu: Przewodnik Nr. 33 po wystawie Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, [...] Wystawa zbiorowa Stanisława Gałka [...] Wydawnictwo Tow. Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie, w kwietniu 1928, s. 15, nr kat. 138.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, płótno; 64 x 54 cm
Sygnowany p.d.: ST. GAŁEK
Na odwrocie nalepka CBWA w Krakowie
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, tektura, 46 x 32,5 cm,
sygn. p.d.: St. Gałek
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, tektura, 27,5 x 35,5 cm,
sygn. l.d.: St. Gałek 1927
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno, 97 x 80 cm;
sygn. p. g.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno; 49,5 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ST. GAŁEK 1911
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno naklejone na tekturę, 38 x 29 cm
sygn. p.d.: St. Gałek
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, płótno naklejone autorsko na sklejkę; wym.: 75 x 97 cm; sygn. p.d.: St. Gałek / 1919. Na odwrocie ramy naklejka z wystawy: Kunstausstellung 1937 im Haus des Deutschen Kunst zu München.
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura, 30 × 38 cm
sygn. l. d.: St.Gałek
Estymacja: 4500 - 6000 zł
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura, 34 × 50 cm
sygn. i dat. l. d.: ST. GAŁEK/1928
Estymacja: 6000 - 8000 zł
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura; 23,5 x 34 cm;
sygn. l. d.: St. Gałek
Na odwrocie owalny stempel składu materiałów malarskich Iskra & Karmański z Krakowa z wpisanym nr. 16/2
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)