SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Technika mieszana na kartonie 64 x 48 cm
Sygnowany p.d. - "Sarapata"
cena wywoławcza: Wykup abonament
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
gwasz, pastel, papier,
111 x 82 cm
sygnowany pastelem p.d.: SARAPATA / 99
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
flamaster, tusz, papier
30,5 x 23 cm
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
tusz, akwarela, 35,5 x 25 cm
sygnowany p.d.: "Sarapata 91"
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
mieszana,
96.5 x 68.5 cm
sygnowany p.d.: SARAPATA / 99
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
pastel, papier,
98 x 67 cm
owany po prawej: SARAPATA | 98