NARZYŃSKI Juliusz (1934 - 2020)
olej, płótno, 24 x 33 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński
na odwrocie napis autorski: Jul. Narzyński / 1987 oraz nalepka z opisem dzieła
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 54,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: 93 Juliusz Narzyński;
na odwrocie napis autorski: Juliusz Narzyński/ 1993
Lapidarium rzeczy znalezionych, 1985
olej, płótno, 65 x 92 cm;
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Narzyński 85
Za pagórkami obłoków - coś z Herberta, 1987
olej, płótno, 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński 87
oraz sygn. na odwrocie: Jul. Narzyński/ 1987
olej, płótno,
73,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Narzyński 1992
na odwrocie: Jul. Narzyński / 1992
OLEJ, PŁÓTNO,
74 X 91,5 CM;
SYGN. I DAT. L.D.: JULIUSZ NARZYŃSKI1992
SYGNATURA POWTÓRZONA NA ODWROCIE
olej, płótno,
73,5 x 91,5 cm;
olej, płótno, 74 x 91,5 cm;
sygn. i dat. l.d.: Juliusz Narzyński1992
sygnatura powtórzona na odwrocie
olej, płótno,
65 x 92 cm;
olej, płótno,
73,5 x 91,5 cm;
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i dat. l.d.: Juliusz Narzyński 86
Wędrówki z Sibeliusem - Karelia, 1987-90
olej, płótno,
89,5 x 116 cm;
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Narzyński 87/90; sygnatura powtórzona na odwrocie
olej, płótno, 65 x 92 cm;
olej, płótno,
74 x 55 cm;
sygn. na blejtramie: Juliusz NARZYŃSKI
olej, płótno,
89,5 x 116 cm;
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Narzyński 87/90;
olej, płótno,
46 x 55 cm;
sygn. l. d.: Jul Narzyński 91;
na odwrocie napis: Juliusz Narzyński
olej, płótno,
100 x 80 cm;
Widziałem jezioro sięgające nieba, 2004
pastel olejny, papier,
48,5 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jul. Narzyński 04