MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno, 50 x 40 cm. Sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 100x92 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016 r. "Red Present"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
70 x 70 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno
79,5 x 79,7 cm
sygn. p. d.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 128 x 150 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata/ Murawska/ 2016/ "Pragnienie wiosny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 120 x 140 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 120 x 120 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska / 2015 / "Orange Breeze"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie 45,7 x 37,5 cm
sygn. p.d. BM
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Burawska 2015 Wieczorny ogród
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 45 x 55 cm, 2015
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: B. Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Irysy i tulipany"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 120 x 140 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. Wiosenny "prezent"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
na odwrociu opisany autorsko
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 40x50 cm
sygn. p.d. BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Różowe sny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Nadejście wiosennej radości, 2015
olej, płótno, 150 x 130 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: "Nadejście wiosennej radości" Beata Murawska 2015r.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: `Beata Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie"`