MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)
Dla Galerii Promocyjnej z sympatią, 1986
linoryt, 23,x32,3 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 83 x 54,5 cm, sygn.
Szyld Galerii Promocyjnej, 1987
szablon, gwasz, płótno,
181 x 82 cm (w świetle ramy)
sygn. l.d.: 7-IX | PM 87, p.g. napis z szablonu: GALERIA | PROMOCYJNA | WARSZAWA | RYNEK ST. MIASTA 2
sitodruk,
84 x 59 cm,
sygn.
olej, płotno, 121 x 91 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PIOTR MŁODOŻENIEC / PARA NA ULICY / OL/PŁ 2008
olej, płótno, 130 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PIOTR MŁODOŻENIEC / PAN GŁOWA / 2008 / OL/PŁ
olej, tektura
64 x 51 cm
sygn. na odwrocie: Piotr młodożeniec / "okno" / ol/tekt, 1999
olej, tektura, 64 x 51 cm; sygn. na odwrocie: Piotr młodożeniec / "okno" / ol/tekt, 1999
Plakat autorski do własnej wystawy, 2007
sitodruk, sygnowany przez autora, 61x87,5 cm
olej/płótno, 67 x 56 cm, sygn.
olej, tektura
99 x 68 cm
sygnowany u dołu wzdłuż prawej krawędzi: III 08...(?)
olej/tektura, 48 x 43 cm
olej/tektura, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany p. d.: `07 PM`,
na odwrocie opisany
olej, płótno, 52x38 cm
plakat, sitodruk, 86 x 60 cm, sygn.
olej, płótno, 200 x 140 cm;
sygn. i dat. p.d.: V 98 PM (wzdłuż krawędzi);
na odwrocie napisy autorskie: autokamera 2 / V `98 / P.Młodożeniec / ol. pł
olej, płótno, 53x73 cm
odbitka komputerowa, 40 x 30 cm, 1999r.
olej/płótno, 73 x 53 cm, sygn.
grafika komputerowa,
54 x 80 cm,
sygn.