ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Portret Gino Puglisi, ok. 1949
olej, płótno, 22,5 x 16 cm;
sygn. p. d.: T. DE LEMPICKA
Obraz posiada ekspertyzę Alaina Blondela wystawioną w Paryżu 21.05.1996 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek/papier,
25 x 18,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `T. DE LEMPICKA`
Obraz posiada certyfikat Alaina Blondela
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Kompozycja abstrakcyjna w oranżu, ok. 1960
olej, płótno,
51 x 40.7 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno,
51 x 40.7 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)