LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta (ur. 1926, Przemyśl)
Przy lodach, lata 60. XX wieku
tusz, papier;
wym.: 39 x 27,5 cm;
sygn. na odwrocie oł. Danuta Kluza, powyżej pieczątka Przyjęty oraz tytuł Przy lodach.
Grafika w kartonowym passe-partou.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, 41 x 29 cm, sygn.
Dar Galerii Artemis.
olej, płótno
wym.: 130x100 cm
sygn. d.śr.: 2003 Danuta Leszczyńska Kluza
akwaforta + jedwab
94x60 cm
olej, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d. 1979
Biennale di Venezia 1984