KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie:
`MIKOŁAJ KASPRZYK / "PANOWIE" / OLEJ 2005 / 120 x120`
cena wywoławcza: Wykup abonament
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno, 120 x 120 cm
sygn. i dat. p. d.: `MK `07`, na odwrocie opis: `MIKOŁAJ KASPRZYK / "DWA MONOLOGI" / OLEJ 2007 / 120 X 120`
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej/płótno, 50 x 38 cm
sygn. i dat. p. d.: `MK 06"
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 54x38 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 54x38 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno,
38x73 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej na płótnie,
41 x 73 cm,
sygnowany p.d. "MK04" i na odwrocie (na płótnie) "MIKOŁAJ KASPRZYK / "ADAM I EWA" / OLEJ 2004 / 41 x 73"
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno,
41x65 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej na płótnie, 33 x 46 cm
sygnowany na odwrocie
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno
wymiary: 33x73 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 33x38 cm
KASPRZYK Mikołaj (ur. 1952)
olej, płótno, 33x46 cm