KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
tech. mieszana, papier, 45,5 × 37,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz/papier, 76 x 55 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.g.: 'Kanelba'
olej/płótno, 51 x 41 cm
sygnowany p.d.: ’kanelba’
olej/tektura, 60 x 49 cm
sygnowany p.g.: 'Kanelba'
olej, płótno
76,5 x 64 cm
sygn. p.d.: Kanelba
Na odwrocie pośrodku napis tuszem 14 [w kółku]; ponadto resztki papierowej nalepki.
Obraz oprawiony w ramę zaprojektowaną przez syna artysty, George’a Kanelbę.
olej, płótno, 76 × 62 cm
sygn. i dat. p. g.: Kanelba/1938
olej, płótno
76 x 61 cm
sygn. p. d.: Kanelba
na odwrocie: HARVEST FESTIVAL / by / KANELBA / 1957
Rodzina artysty
akwarela, papier
45 x 53,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: London "Air raid" (?) 1940 Kanelba
Rodzina artysty
Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932
olej, płótno; 92 x 65 cm; sygn. p. d.: Kanelba;
na odwrocie data powstania obrazu?, napis odręczny, czarną farbą: 1932
olej, papier, wym. 49,5 x 60 cm,
sygn. p.d.: Kanelba
litografia/papier, 32,5 x 25 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Kanelba'
na odwrociu certyfikat orginalności
akwarela, papier; 29 x 41 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u góry: Kanelba
olej, płótno, 76 x 62 cm
sygn. p. g.: Kanelba / 1938
olej, płótno
63,5 x 53,5 cm
sygn. l.d.: Kanelba | 1934
Na odwrocie, na płótnie w p.g. narożniku częściowo widoczny stempel: 1 GAT[...] | 18 Rue de la [...] | PARIS.
Pośrodku napis tuszem: 100 [w kółku]
MIASTO. DOMY, przed 1939 (1927?)
olej, płótno
59,5 x 81 cm
sygn. l.d.: Kanelba
na odwrocie, na płótnie napisy farbą: 25 P oraz 1927 (data?)