GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
sygn. p.d.dat.l.d.
linoryt barwny, relief
6.5x8
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Wstęp do analizy INFORMACJI, 1990
linoryt barwny z reliefem;
wym.: 101 x 101 mm; wym.: 170 x 160 mm;
sygn. oł. p.d.: Jerzy Grabowski; l.d.: tytuł, data; egz.: 4/45.
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
linoryt barwny z reliefem;
wym.: 101 x 101 mm;
sygn. oł. p.d.: Jerzy Grabowski; l.d.: tytuł, data; egz.: EA III/XII.
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Progresja alternatywna 7-0/1A, 1975
akryl, pł.,
89 x 97 cm
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Zestaw 6 grafik z lat 1976-1979 współoprawnych
sygnowany dat. p.d.
linoryt barwny relief
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Transfiguracja klucza Transcendencji
technika mieszana, papier,
53 x 41,5 cm (w świetle passe-partout);
sygnowana i opisana ołówkiem u dołu: "Transfiguracja klucza Transcendencji" 15/50 Jerzy Grabowski insp.
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Układ paralelny - szkic III, 1996
grafika, technika mieszana, papier,
30 x 25 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu: 1996 r. Układ paralelny - szkic III e.a. Jerzy Grabowski imp.
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Analiza PODZIAŁU - strefa B., 1985
technika graficzna, odcisk w papierze,
25 x 19 cm (format papieru), 9 x 9 cm (odcisk płyty);
sygn., dat. i opisany u dołu: 1985/86 Analiza "PODZIAŁU" - strefa B.40/50 Jerzy Grabowski, imp. (ołówkiem)
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
sygnowany p.d., datowany l.d.
linoryt barwny, relief
19.8x12.5
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
sygnowany p.d. datowany l.d.
linoryt barwny, relief
11x8
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
sygnowany p.d.datowany l.d.
linoryt barwny, relief
9x9
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
sygnowany p.d.datowany l.d.
linoryt barwny, relief
14.4x13.4
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Analiza podziału-strefa B (1985/86)
sygnowany p.d.datowany l.d.
linoryt barwny, relief
9x9
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Struktura monotoniczna I (1976)
sygn. p.d.dat. l.d.
linoryt barwny, relief
12.5x10
GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)
Interwencja w strukturę zamkniętą (1978)
sygn. p.d.dat. l.d.
linoryt barwny, relief
11x8