EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: Ebiche, na odwrocie napis: Ebiche / POLE
Reprodukowany w katalogu: F.F. Ardizzon, Eugeniusz Eibisch. 1896-1987. Un polacco in Calabria. Opere pittoriche dal 1975 al. 1985, Accademia Internazionale S. Agostino, Roma 1981, s. 41.
cena wywoławcza: Wykup abonament
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p. d.: Ebiche, na odwrocie dedykacja autorska: al mio amico / Nuccio / Ebiche
Reprodukowany w katalogu: F.F. Ardizzon, Eugeniusz Eibisch. 1896-1987. Un polacco in Calabria. Opere pittoriche dal 1975 al. 1985, Accademia Internazionale S. Agostino, Roma 1981, s. 35.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 100 × 70 cm
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / la mamma / con i ...auguri (nieczytelny)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 100 × 70 cm
sygn. i dat. p. d.: Ebiche/ 76
na odwrocie dedykacja autorska: all` amico Nuccio / Eugenius / Ebiche / Natale 1978
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno
49 x 73,4 cm
sygn. l.d.: Ebiche
Na odwr. napisy tuszem: 324/71 | 18. x .71 | [podpis nieczytelny]. Obok zatarty stempel.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 60 × 80 cm
sygn. l. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / DE KASA / DRZEWA
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 50 × 70 cm
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche / DRZEWA / POLE
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno; 80 × 60 cm
sygn. p. d.: Ebiche,
na odwrocie napis: Ebiche / il pittore / all amico Nuccio
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: Ebiche, na odwrocie napis: Ebiche / DZIEW MOKASIEV
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: Ebiche, na odwrocie napis: Ebiche / PORTRET / KOBIETA
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Ebiche, na odwrocie napis: con tanti / auguri / Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
Portret Krystyny Kubaszewskiej, 1944 r.
olej, płótno, 82 × 65 cm
sygn. l. d.: Ebiche
Kolekcja rodziny Kubaszewskich.
Kolekcja prywatna, Polska
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: Ebiche
na odwrocie napis: Ebiche/ KABIESKA/T.B.CALABRIA
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno, 80 × 60 cm
sygn. l. d.: Ebiche
na odwrocie napis z dedykacją autorską: auguri per il tuo compleano/Ebiche
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, papier naklejony na płótno
50,5 x 35 cm
sygn. p.d.: Ebi...[?]
na odwrocie na blejtramie nalepka: Muzeum Lubelskie w Lublinie | 20-117 Lublin ul. Zamkowa 9 | Wystawa: | mnie interesuje tylko malarstwo | Eugeniusz Eibisch 1896-1987 | 12.X.2007-15.XII.2007; napis flamastrem: (15)
Obraz wystawiany i opisany:
- Eugeniusz Eibisch, Obrazy olejne, rysunki, Muzeum Narodowe, Warszawa V - VI 1967, kat. poz. 92, il. 54;
- Eugeniusz Eibisch, mnie interesuje tylko malarstwo, wystawa w 20 rocznicę śmierci artysty, Muzeum Lubelskie, Lublin 2007, kat. poz. 63, il. barwna s. 83.
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
EIBISCH Eugeniusz (1895-1987)
olej, płótno dublowane, 46 x 38 cm, Niesygnowany