TRUSZKOWSKI Jerzy (Max Hexer) (ur.1961)
Macroeconomics - Tatoo 2, 1999
olej, płótno, 100 x 150 cm; na odwrocie napisy autorskie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 57,5x57,5 cm
olej/płótno, 82 x 66 cm
sygn. i dat. p. d.: `1987-9 Truszkowski` tyt. l. g.: `HUMAN CROSSES`
serigrafia/papier, 66 x 48,5 cm
sygn. i opisany u dołu: `Jerzy Truszkowski, "histeria filozofii", 1985, serigrafia na papierze, 5/25`
odbitka 5 z 25
Good mistic power energy, 2006 r.
olej/płótno, 50 x 100 cm
tempera, akryl/płótno, 81 x 54,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Truszkowski 83`
fotografia, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier, 48 x 39,5 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrocie:
`Jerzy Truszkowski "Abstrakcja na ciele" / "Abstraction on a Body", 1984 / gelati silver print on paper`
akryl/płótno, 99 x 79 cm
sygn., dat. oraz tytuł na odwrocie: `Jerzy Truszkowski Her Star on a Cross 1984`
Z cyklu Praca przeciw absurdowi, 1983/84 r.
fotografia, odbitka żelatynowo-srebrowa/papier, 49 x 60 cm
sygn., dat. i opisana na odwrocie: `Jerzy Truszkowski z cyklu "Praca przeciw absurdowi" 1983 - 1984 / żelatynowo-srebrowa odbitka na papierze`
Good ancient energy of forest, 2006 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `JERZY / TRUSZKOWSKI / "GOOD / ANCIENT / ENERGY / OF FOREST" 2006`
olej, płótno, 55x55 cm
olej, płótno, 75x40 cm
olej, płótno,
75x40 cm
Unus Dolor Alfa, Omega Civitad Dei
olej, płótno
40x75 cm
olej, płótno,
150 x 149.5 cm
sygn. na odwrocie l.g.: PICTOSOPHER | [JERZY TRUSZKOWSKI] | {BORN 1961}, | "Blood", 1991-9, | oil on canvas, 150 x 150, p.g.: adres i e-mail artysty
olej, płótno,
55x55 cm
olej, płótno
wymiary: 33x46 cm
olej, płótno, 33x46 cm