ADLER Jankiel (1895-1949)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ADLER Jankiel (1895-1949)
technika mieszana,
41 x 54 cm
sygn. l.d.: Jankiel Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
olej, karton naklejony na sklejkę, 55 x 54
sygn. l. d.: Adler; na rewersie nalepka: "Jankel Adler / Nature morte / 1945" oraz nalepka londyńskiej galerii Victor Waddington
ADLER Jankiel (1895-1949)
kredki, papier, 31,5 x 44 cm,
sygn. l.g.: Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)
ADLER Jankiel (1895-1949)
akwarela, tusz, papier, 22,5 x 20,5 cm;
sygn. p.d.: J. Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)
akwarela, gwasz, papier, 22,5 x 20,5 cm; (w świetle passe-partout),
sygn. p.d.: T Adler
ADLER Jankiel (1895-1949)