SOBCZYK Marek (ur. 1955, Warszawa)
Orfeusz według Tytusa Czyżewskiego, 2006 r.
tempera jajkowa/płyta, 70 x 50 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Słoiki widziane od dołu (abstrakcja), 2000 - 2006r.
tempera/płótno, 136 x 120 cm
sygn. na odwrociu:'Marek Sobczyk'
tempera jajkowa/tektura, 70 x 100 cm
olej, płótno, 136 x 210 cm
sygn. i opis na odwrocie: `Marek Sobczyk / KEINE / MOFAS / 136 x 210 / olej/pł`
Co? - Znana marka. Czym? - Antyreklamą, 2005 r.
tempera jajkowa/tektura, 49,5 x 69,5 cm, sygn.
tempera jajkowa, 50 x 70cm, 2004 r.
Co? Znana marka. Czym? Antyreklamą. [PLL LOT], 2005 r.
tempera jajkowa/tektura, 50 x 70 cm, sygn.
Marszałek Piłsudski nie wywołuje wojny prewencyjnej przeciwko Hitlerowi w 1939 roku, 2004 r.
tempera jajkowa/płyta,
70 x 50 cm,
sygn.
Rób pieniądze (2- Egipt), 1994
olej, płótno, 121 x 180;
sygn. i dat. na odwrocie
rysunek, technika mieszana,
29,5x21 cm,
sygn.
Z cyklu Symbole W Suwałkach, 1994
tempera, tektura,
100.5 x 67 cm
sygn. oł. na odwr. g.: M. SOBCZYK 94 | SYMBOLE | W SUWAŁKACH, na tytule nalepka z nr 151., l.d: trzy stemple Galerii Muzalewska w Poznaniu
Prospekt Reklama Biura Mehano /Mechanofaktura Henryk Berlewi/, 2002
temp. jajkowa/pł.
130x100
Mała Sophia Loren je kluski 1999-2002
tempera jajkowa, płótno, 130 x 130 cm; sygn. i dat. na odwrocie
tempera jajkowa, płótno, 90 x 136 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Wyst.: Marek Sobczyk - Dokładność i Doskonałość Obrazu, Bunkier Sztuki, Kraków październik-listopad 2001
Bibl.: Marek Sobczyk - Dokładność i Doskonałość Obrazu, katalog wystawy, Bunkier Sztuki, Kraków 2001, s. 27 i 124, il. 20.
olej, płótno, 121 x 180; sygn. i dat. na odwrocie