SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej, płótno, 40,5 x 67 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 26 x 46 cm, sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier, 15 x 30 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: A. Setkowicz
Odpoczynek w trakcie polowania
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 16,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
akwarela/papier, 18,5 x 11 cm (w świetle passe-partout)
opisany na odwrociu przez właściciela pracy
- zbiory Mieczysława Gajdy (1931-2017), aktora
- praca zreprodukowana w formie pocztówki (lata 20.-30. XX w.); porównaj: E. Rulewska, Boże Narodzenie na przedwojennych pocztówkach mojego Dziadka, "Niedziela" 2005, nr 52, s. 23
Olej, płótno naklejone na tekturę; 36,5 x 28,5 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz 912
Olej, płótno naklejone na tekturę; 37,5 x 28 cm
olej/płótno naklejone na tekturę, 23,8 x 40 cm ( w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'A. Setkowicz'
opisany na odwrociu: 'Wacław Kokociński - Kępno 1929 r.'
olej/płótno, 20 x 33 cm
sygnowany p.d.: 'A Setkowicz'
na krośnie malarskim pieczątka składu materiałów malarskich we Lwowie
olej/tektura, 25 x 35 cm
olej/płótno, 27 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'A. Setkowicz 98'
olej, płyta malarska, 52 x 116 cm w świetle ramy, sygn. l.d.: A. Setkowicz