CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
olej, płótno
50,2 x 35 cm
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wiosna na Placu Zamkowym w Warszawie
olej, płótno, 25,5 x 36 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Olej, płótno; 55 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Wł.Chmieliński
Brama na rynku Starego Miasta w Warszawie
akwarela, gwasz/papier, 44 x 34 cm
sygnowany p.d.: 'Wł. Stachowicz'
olej/tektura, 23 x 33 cm
sygnowany p.d.: 'Wł. Chmieliński'
Olej, płótno; 25,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: Wł. Chmieliński
*opłata droit de suite
SANIE NA PLACU ZAMKOWYM W WARSZAWIE
Olej, płótno; 51 x 70,5 cm
*opłata droit de suite
Akwarela, gwasz, papier; 17 x 24 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Wł. Chmieliński
*opłata droit de suite
akwarela, gwasz/papier, 45 x 34 cm
akwarela/papier, 37 x 48 cm (w świetle passe-partout)
akwarela/papier, 33 x 23 cm (w świetle oprawy)
Widok na cyborium i krucyfiks Wita Stwosza w Kościele Mariackim
akwarela, gwasz/papier, 48,5 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'Wł. Chmieliński'
akwarela, gwasz/papier, 33,5 x 22,8 cm (w świetle oprawy)
akwarela, gwasz/papier, 37 x 32,8 cm (w świetle oprawy)
Kościół Św. Kazimierza w Warszawie
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
Widok na wieżę Kościoła Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie
olej, płótno, 35 × 50 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
WIDOK NA RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE
Olej, płótno; 61 x 80 cm
*opłata droit de suite
NOCNY WIDOK OD ULICY NOWOMIEJSKIEJ NA RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE
Akwarela, gwasz, papier; 32 x 22 cm
*opłata droit de suite
olej, tektura, 17 x 25 cm,
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński
Kamienne Schodki na Starym Mieście w Warszawie, przed 1939
akwarela, gwasz/papier, 33,5 x 24 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński
na odwrociu dedykacja z 1947 r. oraz pieczęć: Obrazy - kupno i sprzedaż/Antoni Parkot, W-wa, Al. Jerozolimskie 27