SALABURSKI Zdzisław (1922 Częstochowa - 2006 Warszawa)
olej, płótno, 66 x 78 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Z Salaburski 57
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, collage, płótno,
89 x 130 cm;
sygn. l.d.: Z. Salaburski 74; opisany na odwrocie
technika mieszana, olej, akryl, płótno, 105 x 135 cm; sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 74
olej/płótno
100x65
olej na płótnie, 117 x 97 cm
sygnowany na odwrocie
"Z. Salaburski 1968 Warszawa" oraz nr 23