MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
olej/płótno, 55 x 73,5 cm
sygnowany p.d.: `K.Mackiewicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. l.d.
gwasz, tektura
35x50
akwarela, gwasz, papier; 36,5 x 53 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): KMackiewicz
Olej, płyta pilśniowa, 51 x 59 cm,
sygn. p.d.: K. Mackiewicz
akwarela, gwasz, papier;
36,5 x 53 cm;
olej, płótno; 72,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: K Mackiewicz
Obraz znany na rynku sztuki p.t. "Ulica Mostowa". Być może przedstawia widok na warszawski kościół OO. Paulinów ujęty z dołu ulicy Mostowej.
olej/deska, 35 x 45,5 cm
sygnowany l.d.: `K. Mackiewicz`
Estymacja 8 000 - 10 000 zł
gwasz, papier; 44 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. ołówkiem: KMackiewicz
olej, płótno; 65 x 80 cm;
sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ