SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
48,5 x 71 cm
sygn. p.d.: `Sielski` (cyrylicą)
olej, tektura
19,5 x 46,5 cm
sygn. p. d.: Sielski R (cyrylicą)
olej, płótno, 50 x 69 cm;
sygn. środek dół: R.S. (cyrylicą)
olej, płótno, 51,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Sielski R. (cyrylicą);
Olej, płótno; 46 x 65 cm
Na odwrocie napis: B. K. R. C - 1624 | ĎŚŁŮŁÍ ¼. W(?) | Í/Ói? |"?Ó?ÚŚ?Ś"1960-tip. Ź/o 45 x 64 c.
olej/papier, 16,4 x 28 cm (w świetle passe - partout)
sygn. cyrylicą p. d.: `P.C.`, sygn. i dat na odwrociu: `Sielski R. / Stari pni / 16,4 x 28 cm / 1975 r /
/olej`
obraz reprodukowany w katalogu autorskiej wystawy, poz. 32.
gwasz, tempera, papier, wymiary w świetle passe-partout: 42 x 63 cm
sygn.l.d.: ????????? ?.
olej, płótno, 52 x 71 cm;
sygn. l. d.: RS (cyrylicą)
olej, papier, 27 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Sielskij R. (cyrylicą)
olej, papier, 19 x 27 cm;
sygn. p.d.: R. S. (cyrylicą);
na odwrocie napis: WK R.S - 3222 / Sielskij R.O / Kras wid w obramlieni cuchich gilok / pap / olij / 1970 - .... / 19 x 27"
olej, tektura, 74 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: R.S. (cyrylicą);
na odwrocie napisy autorskie (?): W.K.R.S. 1976 / Sielski R. J. / k/o... / "Martwa natutra" - 1970;
olej, tektura, 49 x 80 cm;
sygn. p.d.: R.S. (cyrylicą);
na odwrocie napisy autorskie (?) cyrylicą : W.K.R.S. 2879 / Sielski R. J. / k/olija / "Kompozycja dekoracyjna" - 1982
olej, płótno, 49,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: R.S. (cyrylicą);
olej, tektura, 50 x 70 , 5 cm;
sygn. p.d.: P.C (cyrylicą);