1 zł
2 600 000 zł

BAKAŁOWICZ Władysław (1833-1903)

Oczekiwanie, ok. 1890

olej, deska mahoniowa; 21,5 x 16 cm;
sygn. l. d.: LBakalowicz

cena wywoławcza: Wykup abonament

W dworskim parku, ok. 1900

olej, płótno; 62 x 123 cm;
sygn. p. d.: LBakałowicz

Gra w karty

olej, płótno, 57 x 89 w świetle ramy
sygn.l.d LBakalowicz

Estymacja: 60.000 - 80.000 zł

Le bal a la cour de Louis XIII

olej na desce
68 x 130 cm
sygn. p. d.: Bakalowicz

Gra w karty

sygn.l.d LBakalowicz

Portret damy

olej, płótno, 46,5 x 38 cm; (owal);
sygn. p.d.: LBakalowicz
na odwrocie stempel paryskiego składu materiałów malarskich

Oczekiwanie, ok. 1890

olej, deska mahoniowa, 21,5 x 16 cm;
sygn. l. d.: LBakalowicz

Dama z wachlarzem

akwarela, gwasz, papier, 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LBakalowicz

Portret damy

sygn. p.d.: LBakalowicz

Oczekiwanie, ok. 1890

sygn. l. d.: LBakalowicz

Dama z wachlarzem

sygn. p. d.: LBakalowicz

Podziwianie pereł

Olej, deska; 24 x 19 cm
Sygn. l.g. L.Bakalowicz
Na odwrocie: L.Bakalowicz

Scena historyczna ze schyłku

I Rzeczpospolitej, 1859;

olej, płótno dublowane, 50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859

Na dworze Franciszka I ("Kobieta zmienną jest")

olej/deska,
32 x 41,5 cm
sygnowany l. d.: `L. Bakałowicz`
ODWROCIE: pieczęć lakowa

ESTYMACJA 25 000 - 35 000

Scena historyczna

ze schyłku I Rzeczpospolitej, 1859
olej, płótno dublowane,
50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859

Portret damy, 1891

olej, płótno,
116 x 89,5 cm;
napis autorski i sygnowanie p. d.:
A. Liebert phot. / LBakalowicz / pinxit / 1891
Obraz namalowany na podstawie fotografii A Lieberta.

Portret kobiety (1862)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno,
56x46.7

Portret damy, 1891

olej, płótno,
116 x 89,5 cm;
napis autorski i sygnowanie p. d.: A. Liebert phot. / LBakalowicz / pinxit / 1891

NOWY NABYTEK ok. 1880

olej, deska,
52 x 39
sygnowany l.d.: LBakałowicz (inicjały wiązane)
Na odwrocie u góry napis farbą: PF 212, obok fragmentarycznie zachowana nalepka z napisem: No | 3421.
Na ramie drukowana nalepka z tekstem francuskim - opisem obrazu i jego tytułem "La nouvelle aquisition".

Portret damy, 1891

olej, płótno,
116 x 89,5 cm;

liczba obiektów: 158