BAKAŁOWICZ Władysław (1833-1903)
olej, deska mahoniowa; 21,5 x 16 cm;
sygn. l. d.: LBakalowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 62 x 123 cm;
sygn. p. d.: LBakałowicz
olej, płótno, 57 x 89 w świetle ramy
sygn.l.d LBakalowicz
Estymacja: 60.000 - 80.000 zł
Le bal a la cour de Louis XIII
olej na desce
68 x 130 cm
sygn. p. d.: Bakalowicz
olej, płótno, 46,5 x 38 cm; (owal);
sygn. p.d.: LBakalowicz
na odwrocie stempel paryskiego składu materiałów malarskich
olej, deska mahoniowa, 21,5 x 16 cm;
sygn. l. d.: LBakalowicz
akwarela, gwasz, papier, 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LBakalowicz
sygn. p.d.: LBakalowicz
sygn. l. d.: LBakalowicz
sygn. p. d.: LBakalowicz
Olej, deska; 24 x 19 cm
Sygn. l.g. L.Bakalowicz
Na odwrocie: L.Bakalowicz
I Rzeczpospolitej, 1859;
olej, płótno dublowane, 50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
Na dworze Franciszka I ("Kobieta zmienną jest")
olej/deska,
32 x 41,5 cm
sygnowany l. d.: `L. Bakałowicz`
ODWROCIE: pieczęć lakowa
ESTYMACJA 25 000 - 35 000
ze schyłku I Rzeczpospolitej, 1859
olej, płótno dublowane,
50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
olej, płótno,
116 x 89,5 cm;
napis autorski i sygnowanie p. d.:
A. Liebert phot. / LBakalowicz / pinxit / 1891
Obraz namalowany na podstawie fotografii A Lieberta.
sygn. dat. p.d.
olej, płótno,
56x46.7
olej, płótno,
116 x 89,5 cm;
napis autorski i sygnowanie p. d.: A. Liebert phot. / LBakalowicz / pinxit / 1891
olej, deska,
52 x 39
sygnowany l.d.: LBakałowicz (inicjały wiązane)
Na odwrocie u góry napis farbą: PF 212, obok fragmentarycznie zachowana nalepka z napisem: No | 3421.
Na ramie drukowana nalepka z tekstem francuskim - opisem obrazu i jego tytułem "La nouvelle aquisition".
olej, płótno,
116 x 89,5 cm;