TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (1928 Pińsk - 2014 Kraków)
olej, tektura, 24,2 x 18,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l. d.: tukan
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 41 x 29 cm (w świetle passe partout);
sygn. p.d.: tukan / 49
olej, tektura, 24,2 x 18,5 cm (w świetle passe partout);
sygn. l.d.: tukan
wymiary: 37,5 x 38 cm
akryl, gwasz na kartonie,
sygn. l.d.: Tukan 36
Technika mieszana na papierze 23 x 23 cm
Sygnowany l.d. -"tukan"
Technika mieszana na kartonie 37 x 25,5 cm
Sygnowany p.d. - "tukan"
Technika mieszana na płycie 37 x 37,5 cm
Sygnowany l.d. - "tukan"
MARTWA NATURA Z CZERWONYM GARNUSZKIEM, 2002 r.
Technika mieszana na papierze 15 x 18 cm
Sygnowany śr.g. - "tukan"
MARTWA NATURA Z KIELISZKIEM I OWOCAMI, 2001 r.
Technika mieszana na kartonie 22 x 17,5 cm
Sygnowany l.d. - "tukan"
2000 r.
Technika mieszana na papierze 20 x 14 cm
Sygnowany p.d. - "tukan"
2001 r.
Technika mieszana na płycie 59,5 x 47 cm
Sygnowany l.d. -"tukan"
2001 r.
Technika mieszana na papierze 28,7 x 20,5 cm
Sygnowany l.d. -"tukan"
akryl, 14cm x 20 cm
praca oprawiona przez firmę Renes z Poznania
dar Galerii OPUS
tempera, 21cm x 19 cm
dar Galerii OPUS
akryl, 14cm x 12 cm
dar Galerii OPUS