ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/płótno
sygn. l.d.: Jan Świderski, wym.: 33 x 46 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, sklejka, 50 x 70 cm;
sygn.: l.d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier, 29,5 x 42 cm, sygn.
Dar Pani Janiny Kraupe - Świderskiej
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Z cyklu Babia Góra - Północ, 2003
technika mieszana, płótno, 97 x 51 cm
sygn. l.d.: Jan Świderski
na odwrocie napis autorski oraz naklejka
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana, płótno, 98,5 x 51 cm
sygn. p.d.: Jan Świderski
na odwrocie napis autorski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier, 23 x 32 cm, sygn.
Dar Pani Janiny Kraupe - Świderskiej.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/ płótno, 52 x 36 cm, 1998
(dar p. Janiny Kraupe-Świderskiej)
Świderski Jan - ur. 1913, zm. 2004. Docent na Wydziale Grafiki.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Cerkiew w Wielkim Tyrnowie, 1986
olej, płótno, wym.: 60 x 50 cm, sygn. l.d.: Jan Świderski. Na odwrocie opis autorski.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier, 50 x 35 cm, sygn.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 52,5 x 52,5 cm;
sygn. p.d.: Jan Świderski,
na odwrocie napis autorski: Jan Świderski / "Zielone wzgórze" / olej 1977
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 62 x 84 cm;
sygn.: p.d.: Jan Świderski, na odwrocie na płótnie
napis autorski: JAN ŚWIDERSKI / "AKCJA WOJENNA" / OLEJ 1949
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
1949 r.
Olej na płótnie 37 x 47 cm
Sygnowany l.d. - "Jan Świderski"
Obraz opisany na odwrocie
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na sklejce;
sygn. p.d.: Jan Świderski;
wymiary: 40,5 x 41,5 cm. Na odwrocie napis: Jan Świderski/ "Grodziec"/ olej 1933.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno; 75 x 72,7 cm
Sygnowany granatowym olejem l. d.: Jan Świderski.
Na odwrocie napis: Jan Świderski | Kraków | Kurniki 3|6 a |
"Portret pszczelarza" | olej 1954.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika mieszana/papier,
41,5 x 30 cm,
sygn.
Dar Pani Janiny Kraupe-Świderskiej
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, tektura,
27,8 x 38,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: Jan Świderski