DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Autoportret
tusz, papier; 30 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Dawski?,napis ołówkiem l. d.: Autoportret
Portret z profilu
piórko, tusz, papier; 15 x 12 cm (w świetle oprawy);
napis l. d.: styczeń 43 / S, napis ołówkiem p. d.: Maria
Lucjan Rudnicki
tusz, papier; 25 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p .d.: napis długopisem Dawski, l. d.: Lucjan Rudnicki
Leon Dołżycki śpi
tusz, papier; 27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Daw, p. d. napis ołówkiem: Leon Dołżycki - / śpi
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akwaforta, papier; 22 x 16,5 cm (wymiar kompozycji w świetle oprawy);
sygn. p. d.: gmerkiem
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej, płótno; 35,5 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Dawski; l. d.: gmerk
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt/papier, 64,5 x 48 cm
opisany l.d.: `Spotkanie`, sygnowany i datowany p.d. `Dawski, 58`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt/papier, 51 x 40 cm
opisany ołówkiem u dołu: `Dwoje linoryt S. Dawski`
Estymacja: 1200-1800 zł
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia, papier; 33 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Dawski oraz napis l. d.: Ballada
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia, papier; 34 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Dawski, napis l. d.: z cyklu: "Kobieta" / Troska
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej, płyta;
41,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Dawski, 78
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia, 28 x 20 cm, sygnowana ołówkiem u dołu "Dawski". Na odwrocie pieczątka "Stanisław K. Dawski/Pologne".
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt/papier, 52,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany kredką p. d.: `DAWSKI 57`, l. d.: "Myślę o Tobie"
Estymacja: 1 000 - 1 200
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła, papier,
52 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SDawski; opisany l. d. i po środku: "anioł 73" suchoryt 8/10
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt/papier, 45 x 25 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany kredką p. d.: `Dawski, 56`, l. d.: `dwa ptaki`
Estymacja: 1 200 - 1 600
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
wypukłodruk, papier, 63,6 x 49 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: Dawski, l. d.: Portret, śr.: wypukłodruk, pap.