FAŁAT Julian (1853 Tuligłowy k. Przemyśla - 1929 Bystra k. Bielska Białej)
akwarela, papier,
73 x 133.5 cm
Sygnowany p.d.: Jul. Fałat | 94
cena wywoławcza: Wykup abonament
mieszana,
71 x 115.5 cm
sygnowana l.d.: J Fałat 907 (litery J F wiązane)
akwarela, papier
67,2 x 96,3 cm