NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz, papier, 31 x 22 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: TRYPYCKMIASTOWILLATAERTKTEATR
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, wymiar ok: 8 x 6,5 cm (w świetle oprawy);
(wymiar każdej akwareli)
na odwrocie nalepka
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 14 x 20 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: SKRAYNŁWIEŚMIASTOWILLAKXNIRA
na odwrocie nalepki
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 23,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: SWARYNA (...) nieczytelnie
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 23 x 15 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: MALARZ POLSKI
poniżej:
RYKAOAWISKRENICANIEDCKZLA
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 20 x 29 cm w świetle p-p,
opisany śr. d.: 700ZŻ/ BYNI CAWSI NA WTYLNCZPANIHS ROK195
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 24,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
u dołu opis: KRAKÓWSKATAWILLAMAOCYNASOWOR
na odwrocie pieczątka
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 14,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: WUATROAWIEŚMIASTOWILLAPARNA
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
kredka, papier, 15 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: NAWARSISWIETA-MILNCAWINANIKUOR
na odwrocie stempel
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier,
19 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
opisana u dołu: NOWYKMRRKWIEŚMIASTOKRAKOWSKIWILL LA SEŁOWR
na odwrocie nalepki
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier,
33 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
opisana u dołu: ZADSZKZAMASTIWILLAULICA, wyżej taki sam napis ołówkiem, na odwrocie nalepki
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier,
23,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: ZRDOZAMIASTOWILLAKAKOWAVILLA (powtórzone kawałek wyżej ołówkiem)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 26 x 21 cm (w świetle oprawy);
opisany u dołu: KRYNICAWSIWILLASEŁÓ.ZOG.
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
Dwie postacie przed kościołem (Nikifor z Banachem ?)
kredka, ołówek/papier, 23,8 x 16,3 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz/papier, 15,8 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
kredka/papier, 18,7 x 14 cm (w świetle passe-partout)
Estymacja: 2 000 - 3 000
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
kredki, papier 10,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napisy autorskie kredką: NASWK..NIKIJOR PAXLZ/ 500 ZŁ
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
sygn. pieczęcią na odwrociu,
akwarela, kredka, papier,
29x20.5