KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura,
49,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: StKamocki
Widok Zamku Lubomirskich w Wiśniczu
olej, płótno, 96 x 113 cm;
sygn. l.d.: St. Kamocki
Olej na tekturze, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: S.Kamocki. Naklejka TPSP w Krakowie
Autolitografia barwna; wym.: 420 x 310 mm; plansza z teki Kraków 1911, wydanej przez Komitet Gospodarczy XI Zjazdu Lekarzy i Przyrodników Polskich w Krakowie.
olej na sklejce,
47 x 44 cm,
sygnowany na odwrocie "S. Kamocki" i "Nr 355."
Widok na Plac Mariacki w Krakowie
olej, tektura
50 x 41 cm;
sygn. l. d.: St. Kamocki
Na odwrocie autorskie napisy oraz powtórzona sygnatura: Stanisław Kamocki
37 x 29 cm, niesygn.
TEKA autolitografij artystów legjonistów wydana w dwudziestolecie zbrojnego czynu legjonów", 1934
olej, płótno dublowane
73 x 93 cm;
sygn. l. d.: StKamocki;
na odwrocie nalepka autorska z napisem: Stanisław Kamocki / W Ku¼nicach / fab olej / cena
olej, tektura
49 x 70 cm;
sygn. l. d.: SKamocki
Postać górala o cechach autoportretowych.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier
15,5 x 20 cm; (w świetle oprawy)
kredki, papier
13 x 19 cm (w świetle oprawy).
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.