NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika szkliwiona i złocona 24 karatowym złotem, szkliwo czarny połysk, wypalana w piecu elektrycznym, 50x28x18 cm seria limitowana 1/30, sygnowana od spodu.
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
dwie sztuki, ceramika angobowana i szkliwiona, wypalana w piecu elektrycznym, 30 x 10 x 10 cm,
seria nielimitowana, nr 75 i 76,
sygn. od spodu
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika szkliwiona wypalana w piecu elektrycznym, 15 x 15 x 8 cm,
sygn. na spodzie, seria nielimitowana
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika szkliwiona, angobowana, 32 x 32 x 8 cm,
sygn. na spodzie
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika szkliwiona i angobowana, 35 x 15 x 10 cm,
sygn. na spodzie
NIEWDANA Jakub (ur. 1989)
ceramika angobowana i szkliwiona, dł. 34 cm