JAKÓBCZAK Kamil (ur. 1990, Warszawa)
Olej na płótnie, 46x61 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: `KJot | 2012`
na odwrociu opisany: `Kamil Jakóbczak | jesień 2012 r. | "Czekając na zachwyt" `
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `KJ.`
na odwrociu opisany: ` ``Obłęd Nocy`` | KAMIL | JAKÓBCZAK | KJ 2015 r.`
akryl, płótno, 70 x 60 cm,
sygn. p.d.: KJ
Akryl na płótnie, 73x 60 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej na płótnie 46x61 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg, opisany na odwrocie: Krwawa wieczerza 2013 r., KAMIL JAKÓBCZAK 2013 r.
akryl/płótno, 65 x 50 cm
sygnowany p.d. monogramem
na odwrociu opisany: ` "Asymilacja" | Kamil Jakóbczak | [sygnatura] | 2015 r.`
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `KAMIL JAKÓBCZAK | KaJot | 2012 r. | "Lato" | "Trzy gracje" | "Oniryczne gracje"`
olej/płótno, 46 x 55 cm
na odwrociu opisany: `Kamil Jakóbczak [znak autorski] | zima 2012 | ``Jesienna nostalgia`` | KaJot2012 R.`
olej/płótno, 61 x 46 cm
sygnowany p.d.: `KJot`
na odwrociu opisany: ```Obsesja natury`` | Kamil Jakóbczak 2012r. lato`