CICHECKI Jerzy (ur. 1960, Trojanów)
akryl, karton, 50x60 cm
sygn. l.d.: J.Cichecki, opisany na odwrocie: Jerzy Cichecki "30 sekund" akryl na kartonie 2014 r. Poland
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 55 x 46 cm
akryl, karton, 45x35 cm w świetle oprawy, 50x60 cm w oprawie
sygn. p.d.: JCichecki, opisany na odwrocie: "4:4" JERZY CICHECKI AKRYL, KARTON 45X35 2014 r.
akryl/karton, 45 x 35 cm, w ramie 60 x 50 cm
akryl/karton, 45 x 35 cm (w ramie 60 x 50 cm)