SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm x 2
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej na płótnie, 40 x 50 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Kwadratowy szaromiasteczkowy, 2016
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. l.d.
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 81 x 100 cm,sygn. l. i p. g.: 2007 SKRZYPEK
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, płótno, 35 x 55 cm,
sygn. l. d.: SKRZYPEK 2003
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Dolina Będkowska- Skałki, 2013 r.
olej na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
Koniostwory z Jaroszowca, 2013
olej, płótno, 50x60 cm
sygn. u dołu SKRZYPEK 2013, opisany na odwrocie: GRZEGORZ SKRZYPEK "KONIOSTWORY Z JAROSZOWCA" 2013 OLEJ PŁÓTNO 50x60
SKRZYPEK Grzegorz (ur. 1970)
olej, deska, 48 x 32 cm;
sygn. p. d. Rob. Frank-Krauss