JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Zniewolony umysł pracownika korporacji, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | WROCŁAW 2017 | Zniewolony umysł pracownika | korporacji'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 14, 2018 r.
olej/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie, 120 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - wykluczony 2, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | Portret emocjonalny | Wykluczony II'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 90 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | Portret | 2017 Wrocław '
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Lekkość bytu z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny lekkość bytu WROCŁAW 2017’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - wytrwaj, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Portret emocjonalny | Łukasz Jankiewicz | 2017 WROCŁAW | "WYTRWAJ"'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny w otchłani, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny | w otchłani | 2017 WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
W konflikcie z cyklu Portret emocjonalny, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny 2017 WROCŁAW’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 90 x 120 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny - pożar słów, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Portret emocjonalny - pożar słów | 2017 | WROCŁAW'
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret Emocjonalny -Ukryte pragnienia, 2017r.
olej na płótnie, 150x100cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Łukasz Jankiewicz Portret emocjonalny Ukryte pragnienia 2017 WROCŁAW’
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Portret emocjonalny 2, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2017 | WROCŁAW'