BIS Marzena (ur. 1987)
olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Marzena Bis `BOYS LIKE FUN` 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | `MODIFICATION` | 2014
BIS Marzena (ur. 1987)
technika mieszana/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | `LOVE STORY` | 2014`
BIS Marzena (ur. 1987)
technika mieszana, akryl, płótno, 60x50 cm
opisany na odwrocie: Marzena Bis `AIRPLANE` 2013
BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | `LOVE ME` | 2013`
BIS Marzena (ur. 1987)
technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | Z CYKLU "CROWD" | 2013`
BIS Marzena (ur. 1987)
technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 60 x 80 cm
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | PINK PUPPY | 2013`
BIS Marzena (ur. 1987)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno, 90 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | "GROW UP" | 2013`
BIS Marzena (ur. 1987)
olej, płótno, 70x105 cm
opisany na odwrocie: Marzena Bis "Melancholy" 2013 70/105