KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
olej na płótnie,160x100cm.
Sygn. na blejtramie: Piotr Kachny, Echantillon 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, emalia ftalowa, płótno,160 x 120 cm
olej i emalia ftalowa na płótnie, 150x100 cm
emalia ftalowa, olej/płótno, 140 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'Piotr Kachny Pinupetra 2017'
olej na płótnie, 120x100 cm
technika mieszana, papier, 50 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Piotr Kachny | "Bez tytułu 2015
olej, emalia ftalowa na płótnie, 140x120 cm
Warm and cold inventions, 2016
olej/płótno, 140 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Piotr Kachny/"Warm and cold inventions"/2016
Olej na płótnie, 140 x 120 cm
olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 160x100 cm
olej, płótno, 140 x 100 cm
140 x 120 cm, olej na płótnie, 2016
olej, emalia ftalowa na płótnie, 130x120 cm,
Play_up lips with defined eyes small, 2016
Olej na płótnie, 100 x 100 cm
olej, emalia ftalowa na płótnie, 140x100cm
olej i emalia na płótnie, 140x110 cm,
sygn. niesygnowana