FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Drugi Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (2015)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100.5x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x110 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno
80 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p. d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`