FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
technika własna na płótnie, 80 x 60 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany p.d: 'A. Fronczak 18'
technika własna na płótnie, 100 x 70 cm
technika własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A Fronczak 17
technika własna na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 17’
Tajemnica górskiej doliny II, 2018
technika własna, płótno, 70.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.
Zapis tajemnych wędrówek I, 2017
technika własna, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.
technika własna na płótnie, 70x100cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A Fronczak 16’
Tajemnica mglistej doliny, 2017
technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A Fronczak 17
technika własna, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak17
Sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 17’
technika własna na płótnie, 100x70
technika własna na płótnie, 70x100 cm
Sygnowany p. d. róg: A. Fronczak 16
sygn. p.d.: A. Fronczak 17 r.
tech. własna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. A.Fronczak 17
technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.