CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2012`
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 140 x 140 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Bartosz Czarnecki 140 x 140 cm`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
akryl, olej/płótno, 65 x 91 cm
na odwrociu opisany: `Bartosz Czarnecki 2012 | 91 x 65 cm`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 120 x 130 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ CZARNECKI | 2012` oraz na blejtramie: `130 x120 cm Bartosz Czarnecki`
CZARNECKI Bartosz (ur. 1988)
olej/płótno, 130 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'Bartosz Czarnecki | 2011' oraz na blejtramie: '130 x 120 cm'