MONSTFUR (data utworzenia: 2006, Częstochowa)
szablon, lakiery, olej, spray, 90x100 cm
sygn. MONSTFUR, na odwrocie: MONSTFUR
cena wywoławcza: Wykup abonament
szablon, akryl/metal (znak drogowy), 81 x 81 cm
sygnowany u dołu: `Monstfur`
na odwrociu sygnowany: `MONSTFUR`
akryl, szablon, płótno, 80 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, szablon, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
EXTRA HOMELESS, dyptyk, 2013 r.
akryl, szablon/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany l.d.: pieczęć autorska
na odwrociu opisany: `MONSTFUR | 2013`
Ciągła walcownia kęsów, 2013 r.
akryl, szablon/sklejka, 140 x 100 cm
na odwrociu pieczęć autorska
akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: MONSTFUR/"CPN/"2013
szablon, akryl/płótno,100 x 150 cm
sygnowany p.d: `Dead End | Street | Monsfur`
na odwrociu opisany: `MONSFUR | 2012 | "DEAD END" | - STREET | [znak autorski]`
akryl, szablon, płyta, 100 x 71 cm,
sygn. l.d.: monstfur
akryl, szablon/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany l.d.: `monstfur | extremely flammable`
na odwrociu opisany: `m | monstfur | EXTREMELY | FLAMMABLE | 2012`
akryl, płótno, 90 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, spray, szablon, płótno, 70x30 cm,
pieczęć autorska na licu /hęd kut monstfur/, pieczęć i opis na odwrocie /monstfur 105N 2012/
akryl, szablon/płyta HDF, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `hęd | kut | monstfur`
na odwrociu opisany: `m | monstfur | SPORT | 2012`
akryl, szablon/sklejka, 152 x 62 cm
sygnowany p.d.: `można | palić | MONSTFUR`
na odwrociu opisany: `hęd | kut | monstfur | MOŻNA | PALIĆ | 2012`
akryl, szablon/tektura, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `TRU | Monstfur`
na odwrociu opisany: `hęd | kut | monstfur | FLOODLAND | 2012`
akryl, szablon/płyta HDF, 90 x 160 cm
sygnowany p.g.: `m | monstfur`
na odwrociu opisany: `hęd | kut | monstfur | HIGH | PIGMENTATION | 2012`
Akryl, szablon, płyta pilśniowa, 140 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie:
Hęd/kut/monstfur/EXTRA/HOME/LESS/2012
akryl, szablon /płótno, 90 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'monstfur'
szablon/akryl/blejtram, 38x55 cm
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, szablon/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany p.d.: `MONSTFUR | EXTRA STAINLESS`