BLEKIEWICZ Katarzyna (ur. 1972)
akryl, płótno, 130 x 115 cm;
sygn. l. d.: `Katarzyna Blekiewicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p.d.: Katarzyna Blekiewicz
akryl, płótno,
150 x 130 cm;
sygn. p.d.: K. Blekiewicz
technika mieszana, papier;
60 x 50 cm;
sygn. u dołu: Abraxas II Kasia Blekiewicz