PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
akryl, płótno
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: J. Paljocha 2006
cena wywoławcza: Wykup abonament
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
linoryt, papier,
70 x 50 cm;
8/10; sygn. p.d.: Joanna Paljocha 2009
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
linoryt, papier,
70 x 50 cm;
10/12; sygn. p.d.: Joanna Paljocha 2009
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)
PALJOCHA Joanna (ur. 1977)